Platba, poštovné a balné

Vašu objednávku môžete uhradiť viacerými spôsobmi:
 
  • platobný termínál (hneď po dokončení objednávky)
  • v hotovosti (kuriérovi), pri hodnote tovaru do 1.000,- € je doplatok + 1,00 €, pri hodnote tovaru nad 1.000,- € je to 1 % z fakturovanej čiastky s DPH.
  • platobnou kartou (kuriérovi), pri hodnote tovaru do 100,- € je doplatok + 1,00 €, pri hodnote tovaru nad 100,- € je to 1 % z fakturovanej čiastky s DPH

Poštovné a balné
 
1.  Dodávaný tovar je zabalený štandardným spôsobom potrebným na uchovanie a ochranu tovaru pri preprave. Predávajúci si účtuje balné a poštovné v závislosti od zvoleného spôsobu dopravy a dodania v príslušnej výške. Ceny za balné a poštovné sú uvádzané prostredníctvom internetového obchodu www.mojdarcek.sk.
 
2.  Predávajúci si poštovné účtuje aj v prípade, ak sa tovar po dohode s Kupujúcim doručuje prostredníctvom kuriérskej služby ako aj v prípade, že sa Tovar nepodarí úspešne dodať v dohodnutom čase a na mieste dodania Kupujúcemu alebo ak Predávajúci vracia tovar Kupujúcemu v dôsledku neoprávnenej reklamácie.
 
3.  Zásielky, ktoré sú Predávajúcemu vrátené ako nevyzdvihnuté, zašle Predávajúci znovu len na vyžiadanie Kupujúceho pričom Kupujúci nesie náklady spojené s opakovaným dodaním v plnej výške.
 
4.  V prípade, že Kupujúci nejaví ochotu k spolupráci, je Predávajúci oprávnený objednaný tovar predať inému záujemcovi, alebo ho použiť na marketingové účely firmy.
 
5.  Tovar bude zasielaný našimi partnermi: Slovenská pošta, a.s., GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o.
 
Cenník poštovného a balného:
 
  • Foto plátno / pvc doske: 4,50 €
  • Foto na papieri / tapeta / samolepka: 3,00 € do formátu A2
  • Poster na papieri / tapeta / samolepka: 4,50 € od formátu A2 +
  • Ostatné darčekové predmety: 2,50 €
 
 
Všetky ceny uvedené na stránke su vrátane DPH.

Sledujte nás aj na