Skvelé darčeky, Tričká

Tričko s potlačou dotvorí celý outfit!

Nadizajnovanie vlastného oblečenia môže byť skvelý spôsob, ako vytvoriť originálny outfit. Tričko s potlačou dodá ten správny look! Je to tiež zaručený návod ako vyjadriť svoj štýl a individualitu. Aj jeden kreatívny kúsok v šatníku zaručuje úspech. Môžete použiť svoje existujúce kúsky odevov a kombinovať ich do nových, zaujímavých outfitov. V tomto článku sa pozrieme na niekoľko tipov a trikov, ako vytvoriť skvelý outfit s originálnym prvkom – napríklad tričkom a pritom ušetriť peniaze.

1. Začnite so základom

Základom každého outfitu sú jednoduché kúsky oblečenia, ako je tričko, nohavice alebo sukňa. Je dôležité mať vo svojom šatníku základné odevy, pretože ich môžete ľahko kombinovať do rôznych outfitov. Základné kúsky by mali byť v neutrálnych farbách, ako je čierna, biela alebo sivá. Vytvoria kapsulový šatník, ktorý sa bude ľahko kombinovať.

2. Pridajte originálne tričko

Aby ste vytvorili zaujímavý a osobný outfit, pridajte nejaký výrazný prvok. Páni si môžu vytvoriť originálne tričko so svojou vtipnou hláškou. Naopak nežné pohlavie si može potlačiť na dámske tričko svoj obľúbený obrázok, prípadne zladiť outfit so svojim dieťatkom. Kreativite sa medze nekladú. Môžete do šatníka pridať výraznú farbu, vzor alebo špeciálny doplnok, ako sú napríklad náramky alebo klobúky. Tieto prvky dodajú vášmu outfitu šmrnc a pomôžu vám vytvoriť vlastný štýl.

3. Kombinujte kúsky

Nebojte sa vystúpiť zo svoje konfortnej zóny! Kombinujte kúsky a ukážte svetu svoj zmysel pre módu. Vytvorenie vlastného outfitu je tiež skvelou príležitosťou na vyskúšanie nových kombinácií oblečenia, ktoré ste nikdy predtým nenosili. Dokonca to môže byť skvelá zábava. Skúste zladiť sako s tričkom, alebo sukňu s koženými topánkami. Netradičné kombinácie vám pomôžu vytvoriť originálny a zaujímavý outfit, s ktorým ukážete čo je vo vás.

Náš tip: Objednajte si z nášho e-shopu tričko s potlačou a uvidíte ako zažiarite! Na tričko od nás si môžete nechať potlačiť ľubovoľný dizajn, ktorý dodá Vášmu outfitu originalitu.

Ilustračný obrázok zdroj: freepik.com