Zaujímavosti

Ako na výber darčeku?

darček

Výber darčeku je niekedy doslova utrpením. Vyberiete darček ktorí je nezaujímavý či neatraktívny, a obdarovaný vám síce s úsmevom poďakuje, no vi viete čo je za tím úsmevom.Veď to poznáte, na Vianoce ponožka bez riadnej hodnoti potešia ale neočaria. No mi vám pri výbere darčeku pomôžeme!

Ako malú nápoveď sme si pripravili rozdelenie ktoré by vám mohlo pomôcť nájsť ten správny dar.

Osobný darček

Osobné darčeky sú vždy veľmi obľúbené, pretože ukazujú, že ste sa snažili nájsť niečo, čo bude pre daného človeka výnimočné. Výber darčeku a obzvlášť osobného môže biť ťažká úloha, no s mojdarcek.sk nie. Napríklad obraz na plátne je originálny a so správnou fotkou bude viac než osobný.

Koníček

Nič vás nenapadá, a sviatok sa už blíži… nie je problém, stačí sa zamyslieť čo váš blysky roby vo voľnom čase, a riešenie je na vete. Príklad uvedieme umelca, kresli maľuje fotografuje či točí video? Fotka na plátne so spomienkou by ho potešila dva krát.

Zážitok ako dar

Zážitkové darčeky sú výborným spôsobom, ako obdarovať niekoho nezabudnuteľným zážitkom. Môže to byť napríklad let balónom, výlet do aquaparku alebo večera v luxusnej reštaurácii. No niekedy je mene viac.

Zdravie a krása

Ak viete, že obdarovaný záleží na zdravom životnom štýle, môžete mu darovať darčeky zamerané na zdravie. Môže to byť napríklad fitness náramok, kniha o zdravej výžive alebo poukaz na masáž. Pre nežnejšie pohlavie napríklad poukaz na manikúru či pedikúru poteší azda každú.

Náš tip na inovatívny darček pre manželku alebo priateľku je hrnček s fotkou či nápisom, originálnym od vás ktorím dáte najavo všetko. Takto jej rannou kávou zaručene vyčaríte úsmev na tvári!