Obrazy na plátne

Prečo si vybrať fotoobraz od Môjdarček?

Ak si aj vy kladiete otázku: “Prečo si vybrať práve náš fotoobraz?”, pozorne si prečítajte nasledujúci článok. Dôvodov, prečo si zvoliť našu firmu, je niekoľko. Medzi najväčšie pozitíva patrí fakt, že fotoplátno je naozaj z kvalitných materiálov a teda jeho životosnoť je veľmi dlhá.

Tlač spomienok

Tlačíme na 100% bavlnu s hustým tkaním a dôrazom na detail. Ako sme spomínali v našom minulom článku Fotoobraz a kvalita? Áno dá sa to!, nie je plátno ako plátno a my vám zaručujeme 100% spokojnosť s tlačou fotiek na rôzne povrchy.

Fotoobraz a jeho rám

Kvalitný rám z udržateľných zdrojov. Používame výberové, prvotriedne a dôkladne vysušené drevo, ktoré je ručne opracované. Každý detail prejde rukami našich remeselníkov, aby výsledný produkt stál za to. Ich dlhoročné skúsenosti a šikovnosť pri práci privedú drevo k dokonalosti.

Farby na plátne, kvalitný fotoobraz

Miešame jedinečné farby, ktoré oživia vašu spomienku. To čo je viditeľné na prvý pohľad je dizajn a farba. V Môj darček používame zdravotne nezávadnú a teda BIO farbu, ktorá nezaťažuje životné prostredie a dopĺňa celkový dojem obrazu.

Cena fotoplátna

Cena je dôležitým atribútom pri výbere produktu. Kvalitné a pekné neznamená hneď predražené. Vieme, že ceny v dnešnej dobe sú také, aké sú. Snažíme sa naše ceny optimalizovať tak, aby ste si vedeli vy, aj každý ďalší zákazník, dopriať krásne fotoplátno a tak, aby kvalita produktu a vaša spokojnosť neutrpela.

Fotobraz a doručenie

Vytvorenie, doručenie a platba. Všetky tri body sú veľmi dôležité. Uvedomujeme si to a neustále sa zlepšujeme a inovujeme, aby sme pre vás vytvorili miesto kde dostanete to, čo očakávate. Vytvorenie je jednoduché, pohodlné a rýchle. Doručujeme po celom Slovensku a platba cez platobnú bránu, dobierkou alebo osobne? To všetko na jednom mieste. Originálny darček na stenu si môžete objednať na našom e-shope v kategórii Fotoplátna.

Kvalitný fotoobraz nie je samozrejmosť, no pre nás v Môj darček je kvalita nad kvantitou. Je to niečo, na čom staviame náš úspech už roky. Vytlačte a nadizajnujte si svoje fotky vo forme fotoplátna a potešte seba, alebo svojich blízkych originálnym darčekom.